Autorizovaný technik pro technologické zařízení staveb

Základní popis

Vaším úkolem bude zajistit po odborné a technické stránce stavební část zakázky na venkovním vedení VVN a to buď přímo v místě stavby nebo z kanceláře.

Popis pracovní pozice

  • Provádění technického dozoru při realizaci stavby.
  • Zpracovávání potřebné dokumentace.
  • Vykonávání běžné administrativní činnosti na PC.

Požadavky na pracovní pozici

  • Autorizace ČKAIT, obor technologické zařízení staveb podmínkou!
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Ochota cestovat a v případě potřeby pracovat v turnuse.
  • Základy práce na PC (Word, Excel)
  • Komunikační dovednost.
  • Samostatnost, spolehlivost.

Co dále oceníme

  • Osvědčení vyhl. 50/1978 Sb.

Výhody a benefity pro danou pozici

  • *NÁSTUPNÍ MZDA NA ZÁKLADĚ PRAXE A ZKUŠENOSTÍ*
  • Stabilní zaměstnání a moderní pracovní prostředí.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den nebo cestovní náhrady ve výši až 5000 Kč/měsíc.
  • Služební telefon, notebook a služební vozidlo i pro soukromé účely.
  • Čtvrtletní odměny.
  • Další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost zakoupení firemních akcií, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 3 tis. Kč/měs. a jiné).
  • MOŽNOST SPOLUPRÁCE JAKO OSVČ

Celá ČR – práce v turnusech
Výroba

Plný úvazek

Živnost

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Ano

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby