Technik přípravy a řízení staveb

Základní popis

Jako technik přípravy a řízení staveb budete řídit realizaci konkrétních zakázek od okamžiku uzavření smlouvy až do jejího předání zákazníkovi.

Pozice je vhodná také pro šikovného a samostatného absolventa VŠ.

Popis pracovní pozice

  • Plánování a administrativní příprava zakázky.
  • Finanční řízení zakázky.
  • Zajištění subdodávek a jejich koordinace.
  • Komunikace se zákazníkem.
  • Předání stavby zákazníkovi.
  • Evidence odpadu.

Požadavky na pracovní pozici

  •  Min. SŠ případně VŠ vzdělání elektrotechnického směru ideálně se zaměřením na silnoproudou elektrotechniku.
  • Uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, Outlook.
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
  • Organizační schopnosti.

Co dále oceníme

  • Znalost anglického, případně německého jazyka.
  • Zkušenosti na obdobné pozici.

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Zázemí stabilní společnosti, tento rok jsme na trhu 30 let.
  • Nástupní mzda dle zkušeností, minimálně od 35 000 Kč/měs.
  • Ke mzdě navíc čtvrtletní odměny, odměny za dobře zrealizované zakázky a stravenkový paušál ve výši 2 300Kč/měs.
  • Pružná pracovní doba a týden dovolené navíc.
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova.
  • Služební automobil, telefon včetně hrazeného paušálu a notebook také pro soukromé účely.
  • Další zajímavé benefity (jazyková výuka na pracovišti, firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost investovat do firemních akcí, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 3 000 Kč/měs. a jiné).
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další kulturní a sportovní akce).

Hády 968/2
Brno
614 01
Czechia

Jihomoravský kraj
Administrativa a technické

Plný úvazek

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Ano
od 35000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby