Skladník, m/ž

Co Vás čeká?

  • Práce ve skladu s elektromateriálem.
  • Příjem a výdej zboží.
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem.
  • Rozvoz materiálu.
  • Držení pohotovosti.

Co čekáme my od Vás?

  • Aktivní řidič - ŘP B, BE (ostatní výhodou)
  • Práce na PC
  • Spolehlivost
  • Elektro vzdělání výhodou

Jaká bude Vaše pracovní doba?

  • PO - PÁ 7:00 - 15:30 hod
  • Pohotovostní služba 24 hodin v rámci držení pohotovosti

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Zázemí stabilní společnosti, která je na trhu přes 30 let a je součástí celosvětového konceptu VINCI.
  • Nástupní mzdu dle zkušeností od 200 Kč/hod.
  • Placené přesčasy a příplatky za držení pohotovosti mimo pracovní dobu.
  • Ke mzdě navíc čtvrtletní odměny a stravenkový paušál ve výši cca 2 500 Kč v čistém ke mzdě.
  • Mobilní telefon.
  • Podporu sportovních aktivit.
  • Další zajímavé benefity (25 dní dovolené, firemní bezúročnou půjčku, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost zakoupení firemních. akcií skupiny VINCI aj.).

Ústí nad Labem a okolí
Czechia

Ústecký kraj

Plný úvazek

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Ano

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby