Manažer/ka obchodu pro zahraničí - i pro absolventy VŠ

Základní popis

  • Jako manažer obchodu budete komplexně řídit realizaci staveb od okamžiku uzavření smlouvy až do jejího předání zákazníkovi včetně vyhodnocení zakázky.
  • Při své práci budete pravidelně vyjíždět na služební cesty do zahraničí.
  • Pozice je vhodná také pro absolventy.

Popis pracovní pozice

  • Reprezentace naší společnosti v zahraničí a udržování vztahů se zákazníky.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a zpracovávání analýzy trhu.
  • Vytváření cenových nabídek a kalkulací (ve spolupráci s realizačním oddělením).
  • Řízení procesu realizace zahraničních projektů, aktuálně především v Belgii, Holandsku a Německu.
  • Vyjasňování a argumentace řešení technických záležitostí stavby se zákazníkem.
  • S tím související administrativa a vyhodnocení zrealizované zakázky.

Požadavky na pracovní pozici

  • SŠ/VŠ technického zaměření (umět číst výkresy).
  • Uživatelská znalost na PC (MS Office).
  • ŘP skup. B - aktivní řidič podmínkou!
  • Dobrá znalost německého, ideálně i anglického jazyka.
  • Být komunikativní, samostatný a ochotný cestovat.

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí.
  • Nástupní mzda dle vzdělání a praxe, min. od 35 tis.
  • Čtvrtletní odměny a odměny za dobře zrealizované zakázky.
  • Zahraniční cestovné (průměrně 15 tis. Kč/čistého), při práci v ČR stravenkový paušál.
  • Flexibilní pracovní doba a 25 dní dovolené.
  • Služební telefon, notebook a automobil pro soukromé účely.
  • Další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost investovat do firemních akcií, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 2 tis. Kč/měs. a jiné).
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další sportovní a kulturní akce).

Hády 968/2
Brno
614 01
Czechia

Jihomoravský kraj
Administrativa a technické

Plný úvazek

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Ano
od 35000 - 60000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby