Projektant elektro NN/VN, m/ž

Popis pracovní pozice

· Kompletní projektování staveb elektrického vedení sítí VN, NN a výstavby dobíjecích stanic, veřejného osvětlení a chytrých transformačních stanic.

Požadavky na pracovní pozici

· Min. SŠ vzdělání v oboru elektro.
· Znalosti na úrovni projektanta elektro/energetika PODMÍNKOU.
· Uživatelská znalost MS Office, AutoCAD.
· ŘP sk. B (aktivní řidič).

Co dále oceníme

· Znalost softwaru Bentley a rozpočtového programu Kros.

Výhody a benefity pro danou pozici

• Zázemí stabilní společnosti, tento rok jsme na trhu 30 let.
• Nástupní mzda dle vzdělání a praxe až 50 000 Kč/měs. a ke mzdě navíc ČTVRTLETNÍ ODMĚNY (v roční výši až jednoho platu) a stravenkový paušál cca 2 500 Kč.
• Flexibilní pracovní doba a týden dovolené navíc.

Hrazený paušál a příspěvek na služební telefon ve výši 11 000 Kč.
Podpora sportovních aktivit:
Příspěvek na MultiSport kartu, hrazené startovné na akce jako je květnová výzva Do práce na kole nebo Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.
• Firemní akce (teambuilding a jiné).
• A další zajímavé benefity (firemní bezúročná zápůjčka, možnost zapůjčení majetku firmy k soukromému využívání, firemní prémiové akcie, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měs.).

Na Střílně 1929/8
Plzeň
323 00
Czechia

Plzeňský kraj
Administrativa a technické

Plný úvazek

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Ano
od 35000 - 50000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby