Zámečník - svářeč (ČR + zahraničí), m/ž

Základní popis

Jako montér - zámečník budete vykonávat zámečnické a svářečské práce na montážních zakázkách rozvoden a transformoven NN,VN a VVN. Pracovat budete v turnusech po celé ČR, v případě zájmu také v zahraničí.

Montáže v ČR probíhají v týdenních turnusech, kdy budete pracovat  od pondělí do čtvrtka (výjimečně dle potřeb stavby mohou být turnusy delší).

Ubytování Vám zajistíme a zaplatíme v penzionu. Fasování kvalitního pracovního oděvu a obuvi je samozřejmostí.

Popis pracovní pozice

  • Svařování drobných ocelových konstrukcí a rámů.
  • Svařování zemnící sítě z pásků FeZn 30/4.
  • Úprava/ohýbání elektrovodných trubek AlMgSi.
  • Zámečnické práce při výstavbě zapouzdřených rozvoden.
  • Demontáže ocelových konstrukcí (řezání plamenem).

Požadavky na pracovní pozici

  • Svářečské oprávnění.
  • Schopnost samostatné práce.
  • Manuální zručnost a preciznost.

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí a svých zaměstnanců si váží.
  • Základní nástupní mzda dle zkušeností, minimálně od 180,- Kč/hod (+ příplatky, odměny a další složky mzdy).
  • Získáte odměny za dobře zrealizované zakázky, dále čtvrtletní odměnu 2 tis. Kč za dodržování BOZP a vánoční prémie.
  • Vyplatíme cestovní náhrady ve výši cca 5.000,- Kč/měsíc, případně zahraniční diety, pokud Vás pošleme za hranice a doplatíme Vám min. mzdu na Vaši pozici v dané zemi.
  • Zajistíme Vám a zaplatíme ubytování v penzionu.
  • Dáme Vám týden dovolené navíc, celkem tedy 25 dnů volna ročně.
  • Pro osobní využití si můžete zapůjčit i majetek firmy.
  • Při práci budete používat kvalitní aku nářadí značek HILTI, Bosch, RIDGID aj.
  • Přispějeme Vám 160,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu.
  • Proplatíme Vám očkování na klíšťovou encefalitidu (protože budete pracovat v terénu)
  • Poskytujeme firemní bezúročné půjčky nebo můžete investovat a zakoupit si firemní akcie (+ Vám dáme prémiové akcie zdarma).
  • Po roce Vám přispějeme na penzijní/životní pojištění ve výši 2.000,- Kč/měsíc.
  • A v neposlední řadě Vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji.
  • Vyplatíme Vám odměnu za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 tis. Kč.
  • PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ VÁM VYPLATÍME NÁBOROVOU ODMĚNU VE VÝŠI 20 TIS. KČ.

Montér rozvodny

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Hády 968/2
Brno
614 01
Czechia

ČR + zahraničí
Výroba

Plný úvazek

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Ne
Nerozhoduje
od 180 Kč / hodina