Elektro projektant (m/ž)

Popis pracovní pozice

  • Kompletní projektování staveb elektrického vedení sítí VN, NN a výstavby dobíjecích stanic, veřejného osvětlení a chytrých transformačních stanic.

Požadavky na pracovní pozici

  • Min. SŠ vzdělání v oboru elektro.
  • Znalosti na úrovni projektanta elektro/energetika VÝHODOU.
  • Uživatelská znalost MS Office, AutoCAD.
  • ŘP sk. B (aktivní řidič).

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

• Zázemí stabilní společnosti, jsme na trhu přes 30 let.
• Nástupní mzdu dle vzdělání a praxe - až 50 000 Kč.
• Ke mzdě navíc čtvrtletní odměny (v roční výši až jednoho platu) a stravenkový paušál cca 2 500 Kč v čistém ke mzdě.
• Podporu sportovních aktivit:
Příspěvek na MultiSport kartu, hrazené startovné na akce jako je květnová výzva Do práce na kole nebo Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.
• Příspěvek na služební telefon ve výši 11.000 Kč (včetně hrazeného paušálu) a notebook.
• Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding).
• 25 dní dovolené a pružnou pracovní dobu.
• A další zajímavé benefity (firemní bezúročnou půjčku, možnost zapůjčení majetku firmy k soukromému využívání, firemní prémiové akcie, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měs.).

Czechia

Křižíkova 1424
Benešov
Středočeský kraj
256 01
Czechia

Středočeský kraj + Praha
Administrativa a technické

Plný úvazek

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Ano
od 35000 - 50000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby