Projektant elektro NN/VN, m/ž

Základní popis

POZOR! Tato pozice je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené pracovníky.

✅ Jako čerstvý absolvent budete mít k dispozici zkušené kolegy, na které se budete moci kdykoliv obrátit. Postupně Vás začleníme do pracovního procesu a naučíme Vás vypracovávat projektovou dokumentaci elektrického vedení.

Od Vás očekáváme SŠ vzdělání v oboru elektro/energetiky a ochotu se učit.

✅Jako senior projektant budete zajišťovat kompletní projektování staveb elektrického vedení.

Popis pracovní pozice

  • zpracování projektové dokumentace energetické distribuční soustavy včetně rozpočtové části,
  • koordinace prací s dalšími členy týmu a se subdodavateli,
  • účast při výstavbě a na jednáních se zákazníkem,
  • podpora projektantů juniorů.

Požadavky na pracovní pozici

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/energetiky.
  • Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. § 5 nebo odpovídající osvědčení dle zákona č. 250/2021 Sb.
  • Uživatelskou znalost AutoCAD a MS Office.
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič).

Co dále oceníme

  • Znalost programů EnPRO a SPIDER.
  • Autorizaci ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb.
  • Orientaci v technické dokumentace a ve stavební legislativě (Energetický zákon, Stavební zákon, Zákon o vyvlastnění).

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Zázemí stabilní společnosti, tento rok jsme na trhu 30 let.
  • Nástupní mzda dle vzdělání a praxe – až 57 000 Kč/měs.
  • Čtvrtletní odměny (v roční výši až jednoho platu) a stravenkový paušál cca 2 300 Kč v čistém ke mzdě.
  • Služební telefon (včetně hrazeného paušálu) a služební notebook.
  • Jazyková výuka přímo na pracovišti.
  • Podpora sportovních aktivit
  • Příspěvek na MultiSport kartu, hrazené startovné na akce jako je květnová výzva Do práce na kole nebo Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.
  • Firemní akce (teambuilding a jiné).
  • Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené.
  • A další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, firemní prémiové akcie, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měs.).

Husova 2965
Louny
Ústecký kraj
440 01
Czechia

Plný úvazek

Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Ano
od 33000 - 57000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby