Montér VVN (práce v turnusech), m/ž

Základní popis

Jako montér VVN budete pracovat v turnusech po celé ČR a případně i v zahraničí (např. Belgie, Holandsko, Německo). Cestovní náhrady budete mít hrazené již z místa bydliště na danou zakázku a zároveň Vám zajistíme a zaplatíme ubytování v penzionu.

Popis pracovní pozice

  • Realizování montážních zakázek VVN.
  • Práce na elektrických zařízení a práce ve výškách.

Požadavky na pracovní pozici

  • Vyučení v oboru elektro.
  • Osvědčení vyhl. 50/1978 Sb. nebo odpovídající osvědčení dle zákona č. 250/2021 Sb. a nařízení vlády č. 194/2022 Sb. BEZ OMEZENÍ NAPĚTÍ - PODMÍNKOU
  • Být fyzicky zdatný.
  • Nebát se práce ve výškách.
  • Být schopen kolektivní práce.

Výhody a benefity pro danou pozici

  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která je na trhu více než 30 let.
  • Ke mzdě navíc cestovní náhrady ve výši cca 7 000 Kč/měsíc, případně zahraniční diety (pokud Vás pošleme za hranice).
  • Čtvrtletní odměnu ve výši 2 000 Kč za dodržování BOZP a vánoční prémie.
  • Po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měsíc.
  • Týden dovolené navíc, celkem tedy 25 dnů volna ročně.
  • Příspěvek ve výši 160 Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu.
  • Pro osobní využití si můžete zapůjčit majetek firmy (auta, stroje, zařízení), případně za zvýhodněnou cenu zakoupit nářadí značky Hilti.
  • A další zajímavé benefity (hrazené očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvek na MultiSport kartu, firemní bezúročná půjčka na bydlení, možnost zakoupení firemních akcií, aj.)
  • Podpora v profesním rozvoji (rozšíření řidičského oprávnění, zvyšování paragrafu vyhl. 50 a další).

Celá ČR – práce v turnusech
Výroba

Plný úvazek

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Ano
50000 - 70000 Kč / měsíc

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

HR oddělení

Kontaktní osoby