Řidič - strojník (práce v turnusech), m/ž

Základní popis

Jako řidič-strojník budete pracovat v turnusech po celé ČR a můžete se podívat také do zahraničí (např. do Belgie, Holandska). Cestu na zakázku budete mít hrazenou již z místa bydliště a zároveň Vám zajistíme a zaplatíme ubytování v penzionu.

Jak to u nás chodí?

  • Sejdeme se ve firmě, odkud se dopravíme společně na zakázku.
  • Pokud jste z daleka, cestu Vám proplatíme nebo Vás nabere kolega.
  • Cestovní náhrady máme placené již z místa bydliště.
  • O ubytování se nemusíte starat, bydlíme v penzionech a vše Vám zajistí a zaplatí zaměstnavatel.
  • A samozřejmě si nafasujete kvalitní pracovní oděv a obuv.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Řídit nákladní auto (MAN, Mercedes) a pracovat s hydraulickou rukou.
  • Realizovat montážní zakázky VVN.
  • Obsluhovat a udržovat svěřené stroje.
  • Pracovat v turnusech na zakázkách po celé ČR.

    Co od Vás očekáváme?

    • Platný profesní průkaz (výpis z evidenční karty řidiče, profesní osvědčení, kartu do digitálního tachografu, dopravně psychologické vyšetření).
    • Řidičský průkaz sk. C + E - PODMÍNKOU!
    • Zodpovědnost a časovou flexibilitu.
    • Pokud máte propadlý profesní průkaz, nevadí, obnovíme Vám ho!

    Co Vám můžeme nabídnout?

    • Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí a má vlastní moderní vozový park, který pravidelně obměňuje.
    • Dáme Vám nástupní mzdu dle Vašich zkušeností, od 40.000 Kč/měs.
    • Vyplatíme cestovní náhrady ve výši cca 8.000,- Kč/měsíc, případně zahraniční diety, pokud Vás pošleme za hranice.
    • Podporu sportovních aktivit: příspěvek na MultiSport kartu.
    • Získáte čtvrtletní odměnu 2.000,- Kč za dodržování BOZP a vánoční prémie.
    • 25 dnů dovolené.
    • Pro osobní využití si můžete zapůjčit i majetek firmy za zvýhodněnou částku.
    • Přispějeme Vám 160,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu.
    • Proplatíme Vám očkování na klíšťovou encefalitidu (protože budete pracovat v terénu).
    • Poskytujeme firemní bezúročné půjčky až do výše 100.000,- Kč nebo můžete investovat a si zakoupit firemní akcie.(+ Vám dáme prémiové akcie zdarma).
    • Po roce Vám přispějeme na penzijní/životní pojištění ve výši 2.000,- Kč/měs.

    A v neposlední řadě Vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji.

    Celá ČR – práce v turnusech
    Výroba

    Plný úvazek

    Nižší střední vzdělání
    Ne
    Nerozhoduje
    od 45000 Kč / měsíc

    Máte zájem o tuto pracovní pozici?

    HR oddělení

    Kontaktní osoby